O nassprezarkownia
autoklaw
produkcja

kotlownia

Kim jesteśmy?

Firma, założona w 1992 roku, jest polskim producentem wyrobów programu ogrodowego w szczególności: płotów, pergoli, rollborderów, donic, podestów, desek tarasowych. Ze względu na swoje unikatowe położenie – centrum Borów Tucholskich – mamy dostęp do wyjątkowych naturalnych materiałów, z których możemy wytwarzać piękną architekturę ogrodową.

Firma od początku działalności, prowadzona była w oparciu o model biznesowy tzw. firmy rodzinnej (family business), co gwarantowało i gwarantuje jej możliwość efektywnego zarządzania, a w rezultacie zapewnia duże zaufanie i stabilność wśród naszych kontrahentów.

Strategia firmy oparta jest na wytworzeniu wysokiej jakości produktów przy odpowiednio niskiej cenie, które kierowane są w dużym stopniu na rynki zagraniczne: Wielkiej Brytanii, Francji i Niemiec. Ponadto, firma regularnie stara się ulepszać swój produkt oraz wizerunek poprzez ciągłe relacjach z wymagającym, ale bardzo ciekawym i inspirującym rynkiem zbytu.

Oferta handlowa firmy Papdrew na przełomie ostatnich lat ulegała znacznemu poszerzaniu o gamę nowych atrakcyjnych wyrobów z programu ogrodowego. Cyklicznie, każdego roku, staramy się zaspokoić potrzeby runku, a poprzez takie działanie, kształtować markę firmy, spostrzeganej jako innowacyjnej, a zarazem działającej w oparciu o elastyczne reguły biznesowe. Każdy nasz produkt objęty jest 10 letnią ochroną przeciwko działaniu szkodliwych czynników środowiskowych, którą uzyskujemy dzięki impregnacji próżniowo-ciśnieniowej.

Wszystkie nasze wyroby produkowane są na bazie drewna sosnowego, które pozyskujemy z Borów Tucholskich, charakteryzujące się najwyższą jakością ze względu na fizyczne i mechaniczne właściwości drewna. Dbając jednocześnie o ekologiczne aspekty naszego środowiska, posiadamy certyfikat FSC® zobowiązujący do odpowiedzialnej i efektywnej gospodarki drzewnej.

Jesteśmy przekonani, że wyroby firmy Papdrew Sp. z o.o. spełnią Państwa oczekiwania, dając pewność, że praca poświęcona na wytworzenie tego produktu miała sens.


Nazwa sekcji

Forest Stewardship Council® FSC

Jako wytwórca produktów stosujących materiał naturalny, Papdrew s.c., jest w pełni zobowiązana do wykorzystywania zakupionego drewna w odpowiedzialny i efektywny sposób. Każdy produkt w naszej firmie posiada certyfikat FSC ® Chain of Custody Certification, który zobowiązuje, przede wszystkim nas jako producenta, do wdrażania polityki ekologicznej, mającej na celu ochronę naszego środowiska.