Kratki, donice i panele poziome

Drewniane donice oraz donice z pergolą kratkową umożliwiają szybką i ciekawą aranżację balkonu, tarasu lub fragmentu ogrodu. Są idealne gdy chcemy posadzić rośliny, zwłaszcza pnące, a nie dysponujemy wydzielonym miejscem do sadzenia roślin. W naszej ofercie posiadamy różne wielkości donic, dzięki czemu można je dopasować do każdego miejsca. Łatwość aplikacji powoduje, że sprawdzą się w każdym miejscu. Donice są wykonane z drewna sosnowego impregnowanego próżniowo-ciśnieniowo, dzięki czemu zabezpieczone są przed warunkami atmosferycznymi.

Kratki ogrodowe służą głównie jako podpora dla roślin pnących oraz jako ozdoba naszego ogrodu. Można je stosować także na balkonach, wyznaczonych miejscach na tarasie lub zastosować ją jako typowe panele ogrodzeniowe. W tym celu stosuje się gęsto tkaną kratkę typu „Private”, która stanowi elegancką osłonę zarówno przed wiatrem jak i pozwala zachować intymność przestrzeni. Do budowania takich miejsc zaleca się wykorzystanie kantówki np. 7cm x 7cm w celu otrzymania odpowiedniej stabilności konstrukcji.

Natomiast klasyczna kratka ścienna, pozwala na tworzenie ciekawych aranżacji ogrodowych z wykorzystaniem np. ozdobnych roślin pnących na wybranych fragmentach elewacji budynku lub w wyznaczonej przestrzeni ogrodowej. Dzięki ażurowej konstrukcji oraz nie zastosowaniu ramy w konstrukcji kratki, istnieje możliwość dowolnego przycinania i łączenia w większe powierzchnie.